KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087132

nr 1708 7132

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, fruktträd, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x47

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:49:14

9/6 16:35:36 1      Vinnande bud

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud